Kurumsal

günün ve geleceğin yüksek teknolojisi ile

Bilgi teknolojilerinde çözüm ortağınız…

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri sizinle buluşturuyoruz.

bpmXchange

Sistem entegratörü ve çözüm sağlayıcı kimliğimiz ile;

Sektörün önde gelen markaları, uzman mühendislerimiz ve sertifikalı personellerimiz ile verdiğimiz hizmetlerin sürekliliği olan ve devamlı büyüme hedeflerini yakalayan yenilikçi firmalardan birisiyiz. Sistem ve Altyapı çözümlerinde, en küçük işletmelerden en büyük kurumsal yapılara kadar her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayıp müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız. Hizmet kalitemizi sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarıp, dünya standartlarındaki yazılım ve donanım bileşenlerimizi, gerçek mühendislik yaklaşımlarımız ile faydaya ve kısa sürede de katma değere dönüştürmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız Bize Ulaşın
Dünya genelinde lider olan birçok markanın iş ortaklığı yetkinliğine sahip olarak

alternatif üretici çözümlü yaklaşımlarımız ile birçok marka seçeneğimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı projelerimiz sayesinde günün ve geleceğin teknolojisini müşterilerimize ulaştırmaktayız.

+0

Tamamlanan Projeler

+0

Çalıştığımız Kurumlar

Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile Türkiye geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır.

Bu kadar kısa bir sürede yakalanan bu başarının altında yatan temel dinamik, bpmXchangenin doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen Reset, sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmış, dünya standartlarındaki yazılım ve donanım bileşenlerini , gerçek mühendislik yaklaşımları ile faydaya ve kısa sürede de katma değere dönüştürmüştür.

bpmXchange tüm bu alanlarda dünya markalarının temsilciliğini ve uygulamalarını yaparak çok başarılı projeler bitirmiştir.

Dünya genelinde lider olan bir çok markanın iş ortaklığı yetkinliğine sahip bpmXchange alternatif üretici çözümleri yaklaşımı ile bir çok marka ile müşteri ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmakta ve sunmaktadır.

Her geçen gün gerçekleştirilen başarılı projeleri ile bu markalardaki ünvanlar daha üst konumlara getirilmektedir.